• Asta 384 - Isabella di Trastámara, Medioevo vol. II

Asta 384 - Isabella di Trastámara, Medioevo vol. II

Lotto 61

Monete Locali

Stima:
Base d'asta:

Lotto 62

Monete Locali

Stima:
Base d'asta:

Lotto 63

Monete Locali

Comtat de Tolosa. Alfons Jordà (1112-1148). Tolosa. Diner. (Duplessy 1226) (P.A. 3688). Escasa así. 1 g. EBC-.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 64

Monete Locali

Comtat de Tolosa. Alfons Jordà (1112-1148). Tolosa. Òbol. (Duplessy 1227) (P.A. falta). Escasa así. 0,57 g. EBC-.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 65

Monete Locali

Comtat de Tolosa. Ramon VI (1194-1222) y Ramon VII (1222-1249). Tolosa. Diner. (Cru.Occitània 80). 1,15 g. MBC+.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 66

Monete Locali

Comtat de Tolosa. Ramon VI (1194-1222) y Ramon VII (1222-1249). Tolosa. Òbol. (Cru.Occitània 81). 0,45 g. MBC-.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 67

Monete Locali

Vescomtat de Bearn. A nom de Cèntul (s. XI-1426). Diner morlà. (Cru.V.S. 166) (Cru.Occitània 92) (Cru.C.G. 2030). 0,81 g. MBC.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 68

Monete Locali

Stima:
Base d'asta:

Lotto 69

Monete Locali

Stima:
Base d'asta:
225,00 €

Lotto 70

Monete Locali

Stima:
Base d'asta:

Lotto 71

Monete Locali

Stima:
Base d'asta:

Lotto 72

Monete Locali

Stima:
Base d'asta:

Lotto 73

Monete Locali

Stima:
Base d'asta:

Lotto 74

Monete Locali

Stima:
Base d'asta:

Lotto 75

Corona d'Aragona

Alfons I (1162-1196). Barcelona. Diner. (Cru.V.S. 296) (Cru.C.G. 2100). 1,03 g. EBC-.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 76

Corona d'Aragona

Alfons I (1162-1196). Barcelona. Diner. (Cru.V.S. 296 var) (Cru.C.G. 2100c). Escasa. 0,66 g. EBC-.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 77

Corona d'Aragona

Alfons I (1162-1196). Barcelona. Diner. (Cru.V.S. 296 var) (Cru.C.G. 2100d sim). Manchitas. Brillo original. Rara. 0,49 g. (EBC-).

Stima:
Base d'asta:

Lotto 78

Corona d'Aragona

Alfons I (1162-1196). Barcelona. Diner. (Cru.V.S. 296 var) (Cru.C.G. 2100d). Escasa. 0,84 g. EBC-.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 79

Corona d'Aragona

Alfons I (1162-1196). Barcelona. Òbol. (Cru.V.S. 297) (Cru.C.G. 2101). Brillo original. 0,55 g. EBC-.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 80

Corona d'Aragona

Alfons I (1162-1196). Barcelona. Òbol. (Cru.V.S. 297 var) (Cru.C.G. 2101 var). 0,41 g. MBC+.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 81

Corona d'Aragona

Stima:
225,00 €
Base d'asta:

Lotto 82

Corona d'Aragona

Stima:
Base d'asta:

Lotto 83

Corona d'Aragona

Comtat de Provença. Alfons I (1162-1196). Provença. Ral coronat. (Cru.V.S. 170) (Cru.Occitània 96) (Cru.C.G. 2104). Escasa. 0,87 g. MBC.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 84

Corona d'Aragona

Stima:
Base d'asta:

Lotto 85

Corona d'Aragona

Alfons I (1162-1196). Zaragoza. Dinero jaqués. (Cru.V.S. 298) (Cru.C.G. 2106). Limpiada. Escasa. 0,81 g. (EBC-).

Stima:
Base d'asta:

Lotto 86

Corona d'Aragona

Alfons I (1162-1196). Zaragoza. Óbolo jaqués. (Cru.V.S. 299) (Cru.C.G. 2107). Limpiada. Rara. 0,41 g. MBC+.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 87

Corona d'Aragona

Pere I (1196-1213). Barcelona. Diner. (Cru.V.S. 300) (Cru.C.G. 2109). Ligeras oxidaciones en reverso. 1,07 g. MBC+.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 88

Corona d'Aragona

Pere I (1196-1213). Barcelona. Òbol. (Cru.V.S. 301) (Cru.C.G. 2110). 0,44 g. MBC+.

Stima:
Base d'asta:

Lotto 89

Corona d'Aragona

Stima:
Base d'asta:

Lotto 90

Corona d'Aragona

Pere I (1196-1213). Zaragoza. Dinero jaqués. (Cru.V.S. 302) (Cru.C.G. 2116). Escasa. 0,76 g. MBC+.

Stima:
Base d'asta:

17 02 2022 14:30 CET

17 02 2022 16:00 CET