• Asta 335
<< Lotto 222 - Caudillos ...   Lotto 224 - Celse (Velilla ... >>

Lotto 223 - Asta 335

Stima:
200,00 EUR
Base d'asta:
150,00 EUR

Celse (Velilla de Ebro). As. (FAB. 771) (ACIP. 1480). 12,26 g. Pátina verde. MBC+.

Stato lotto: