<< Lotto 2002 - (hacia 480 ...   Lotto 2004 - (s. I a.C.). ... >>

Lotto 2003 - Auction 340 - Online auction

Stima:
75,00 EUR
Base d'asta:
60,00 EUR

Zeugitana. Cartago. AE20. (S. 6523). 5,68 g. Golpe en anverso. Pátina verde. MBC.

Stato lotto: