<< Lot 95 - Untikesken ...   Lot 97 - Untikesken ... >>

Lot 96 - Subasta Ramon de Muntaner

300,00 EUR
200,00 EUR

Untikesken (Sant Martí d'Empúries). Semis. (ACIP. 1012) (FAB. 1226). 10,07 grs. Pátina verde. MBC+.

Subasta Ramon de Muntaner

24 04 2014 09:00 CET

Room auction - Starts
24 04 2014 11:00 CET