<< Lot 27 - (hacia 67 ...   Lot 29 - (hacia 126 ... >>

Lot 28 - Auction 370 - Floor Auction

125,00 EUR
90,00 EUR

(hacia 67 a.C.). Gens Calpurnia. Denario. (Bab. 24) (S. 24h) (Craw. 408/1a) (FFC. 475). Ex Áureo 04/03/1998, nº 1168. 3,95 g. EBC-/MBC+.

Auction 370 - Floor Auction

08 07 2021 14:30 CET

Room auction - Starts
08 07 2021 16:00 CET